Двісустав® – новинка від компанії Др. Редді'с

 •  

  КОНТЕНТ СПОНСОРІВ

 • КОНТЕНТ СПОНСОРІВ
 •  

  5 хвилин дивитися

 • Nov 23,2020
  • 1
 •  

  АУДІО/ВІДЕО ОГЛЯДИ

 • ОГЛЯДИ
 

5 хвилин дивитися

Nov 23,2020
 • 1

Компанія Др. Редді'c представляє в Україні продукт, який має сприяти поліпшенню стану опорно-рухового апарату при порушенні його функцій, наприклад, у пацієнтів з остеоартритом. Двісустав® - комбінований засіб зі статусом дієтичної добавки, основним компонентом якого є пептиди колагену (10 грам в одному саше).

Дієтична добавка Двісустав (1)

Склад: пептиди колагену; харчовий ароматизатор (апельсин); куркумін (95% куркуміноїдів); екстракт босвелії (30% АКВА); підсолоджувач сукралоза; гіалуронат натрію; екстракт чорного перцю.

1 саше (10,45 g (г)) містить:


Поживна цінність 1 саше: Енергетична цінність 34,01 kcal (ккал). Жири 0,06 g (г), вуглеводи 0,06 g (г), цукор 0,00 g (г), білки 8,35 g (г).

Рекомендації до застосування: використовується у раціоні дієтичного харчування, як додаткове джерело колагену, для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування опорно-рухового апарату при порушеннях функцій суглобів, викликаних тривалим впливом шкідливих факторів на суглобовий хрящ.

Застереження: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не використовувати для осіб молодше 18 років та жінкам в період вагітності та лактації. Перед вживанням дієтичної добавки рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом. Без ГМОЗ підсолоджувачем. Містить харчовий ароматизатор ідентичний натуральному.

Спосіб застосування: рекомендовано для використання у раціоні харчування дорослих по 1 саше на добу. Вміст одного саше висипати у склянку, додати 100 ml (мл) води, добре перемішати допоки порошок рівномірно не розподілиться у воді і одразу випити.

Термін застосування: полегшення проявів порушень функцій суглобів вимагає використання дієтичної добавки у раціоні, принаймні, протягом 4–6 тижнів. Максимальний позитивний ефект спостерігається після 8–12 тижнів споживання. В подальшому курс можна повторювати.

Форма випуску: порошок для приготування питного розчину у саше по 10,45 g (г); по 10 саше в картонній коробці.

1.Звіт за результатами науково-дослідних робіт щодо безпечності продукції для здоров’я людини при використанні за призначенням №3/28-А-222-20 від “27”лютого 2020 р. Дослідницько-випробувальний токсикологічний центр ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя».