Клінічні особливості остеoхондрозу хребта

 •  

  Аудіо/Відео огляди

 • Відеолекції
 •  

  5 хвилин дивитися

 • Oct 17,2021
  • 1
 •  

  АУДІО/ВІДЕО ОГЛЯДИ

 • Відеолекції
 

5 хвилин дивитися

Oct 17,2021
 • 1


Лектор: Свиридова Наталя Костянтинівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри неврології і рефлексотерапії НМАПО імені П.Л. Шупика, голова ГО «Всеукраїнська асоціація по неврології та рефлексотерапії».

Джерело: Лекція: « Сучасні підходи в лікуванні люмбоішіалгії», режим доступу: http://asprofosvit.com/nevroclinprac2209

Відео створені в рамках проекту «Всеукраїнська асоціація безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів» (веб-адреса: https://asprofosvit.org/uk ); та розміщені з партнерського дозволу. Інформація із загальної медичної тематики та про лікарський засіб для спеціаліста в області охорони здоров’я.Витяг з інструкції для медичного застосування лікарського засобу Найз.

Склад: 1 таблетка містить німесуліду 100 мг. Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні препарати. Код АТХ М01А Х17.Фармакологічні властивості. Німесулід – нестероїдний протизапальний засіб групи метансульфонанілідів, який проявляє протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Лікувальна дія німесуліду зумовлена тим, що він взаємодіє з каскадом арахідонової кислоти. Німесулід селективно інгібує ЦОГ II (цикло-оксигеназу I I) і пригнічує синтез простагландинів у вогнищі запалення. Показання. Лікування гострого болю. Лікування первинної дисменореї. Німесулід слід застосовувати тільки у якості препарату другої лінії. Протипоказання. Відома підвищена чутливість до німесуліду або до будь-якого компонента препарату. Гіперергічні реакції, які мали місце у минулому (бронхоспазм, риніт, кропив’янка) у зв’язку з застосуванням ацетилсаліцилової кислоти чи інших нестероїдних протизапальних препаратів. Гепатотоксичні реакції на німесулід, які мали місце у минулому. Супутнє застосування інших речовин з потенційною гепатотоксичністю. Алкоголізм та наркотична залежність. Підозра на гостру хірургічну патологію. Шлунково-кишкові кровотечі або перфорації в анамнезі, пов’язані з попереднім застосуванням нестероїдних протизапальних засобів. Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки у фазі загострення, наявність в анамнезі виразки, перфорації або кровотечі у травному тракті Наявність в анамнезі цереброваскулярних кровотеч або інших крововиливів, а також захворювань, що супроводжуються кровоточивістю. Тяжкі порушення згортання крові Тяжка серцева недостатність. Тяжкі порушення функції нирок. Порушення функції печінки. Хворі з підвищеною температурою тіла та/або грипоподібними симптомами. Діти віком до 12 років. ІІІ триместр вагітності та період годування груддю. Спосіб застосування та дози. Максимальна тривалість курсу лікування – 15 діб. Дорослі. По 1 таблетці (100 мг) 2 рази на добу – вранці та ввечері. Особи літнього віку. Корекція дози не потрібна. Діти віком від 12 років. Корекція дози не потрібна. Побічні реакції. з боку систем: крові; імунної системи; нервової системи; психіки; органів зору; органів слуху та вестибулярного апарату; серцево-судинної системи; дихальної системи; травного тракту; гепатобіліарної системи; шкіри; сечовидільної системи; загальні  порушення; зміни з боку лабораторних показників; метаболічні порушення. Термін придатності. 3 роки. Категорія відпуску. За рецептом. Упаковка. По 10 таблеток у блістері, по 2 блістери разом з інструкцією в картонній коробці. РС ЛЗ № UA/3458/02/01. Наказ МОЗ України від 23.04.2020 № 945.


За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: ТОВ «Др.Редді’с Лабораторіз», Столичне шосе, 103, оф. 11-А, м. Київ, Україна, 03131, тел. +380444923173.
Інформація про лікарський засіб для медичного працівника. Перед призначенням ознайомтесь з повним текстом інструкції для медичного застосування лікарського засобу.
3NS-13-10-2021-RX1-7.2. ч. 2.