Інноваційний пероральний лікарський засіб, що здатний полегшувати гострий біль

 •  

  КОНТЕНТ СПОНСОРІВ

 • КОНТЕНТ СПОНСОРІВ
 •  

  5 хвилин дивитися

 • Nov 27,2020
  • 2
 •  

  АУДІО/ВІДЕО ОГЛЯДИ

 • ОГЛЯДИ
 

5 хвилин дивитися

Nov 27,2020
 • 2

Компанія Dr. Reddy's Laboratories Ltd. представляє в Україні інноваційний пероральний лікарський засіб, що здатний полегшувати гострий біль швидше, ніж за 10 хвилин.

Кеторол Експрес – перший і єдиний зареєстрований в Україні кеторолак в формі таблеток, що диспергуються в ротовій порожнині (1).

Потреба в швидкому контролі гострого болю щодня виникає в практиці хірургів, травматологів, стоматологів та лікарів інших спеціальностей. Навіть якщо пацієнту призначено ефективний знеболювальний засіб, потрібен час, щоб таблетка дісталася шлунку, розчинилася та діюча речовина потрапила у кровотік. Пацієнти прагнуть позбутися нестерпного болю якнайшвидше, а ін’єкційні препарати мають свої обмеження щодо безпеки і зручності введення. Неконтрольований біль не лише пролонгує страждання пацієнтів, але й об’єктивно обтяжує їхній стан через патологічну стимуляцію нейровегетативної і ендокринної систем (4).


Кеторол Експрес має запатентовану лікарську форму (власна розробка Dr. Reddy's Laboratories Ltd.), яка розчиняється за менш ніж 30 секунд, варто покласти її на язик (3). Завдяки цьому знеболювальна концентрація кеторолака в крові досягається менше, ніж за 10 хвилин (3). Кеторолак – нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ), який за силою аналгетичного ефекту можна порівняти з морфіном, що значно перевищує інші НПЗЗ (2). При цьому кеторолак не впливає на опіатні рецептори, не пригнічує дихання, не викликає медикаментозної залежності, не має седативної або анксіолітичної дії (2).


Dr. Reddy's Laboratories Ltd. – інтегрована глобальна фармацевтична компанія, яка представляє доступні та інноваційні ліки для здорового життя. Компанія пропонує у світі портфель продуктів і послуг, включаючи активні фармацевтичні субстанції, генеричні лікарські засоби і біосиміляри. Наші основні терапевтичні області: шлунково-кишкові, серцево-судинні захворювання, діабет, онкологія, лікування болю, алергологія і дерматологія. Компанія Dr. Reddy's Laboratories Ltd. має свої найбільші ринки у США, Індії та інших країнах BRIC. Також компанія представлена у країнах СНД, і Європи. Для отримання додаткової інформації: 
www.drreddys.com.