Відео-експлейнер: лікувальні властивості Кеторол Експрес

 •  

  КОНТЕНТ СПОНСОРІВ

 • КОНТЕНТ СПОНСОРІВ
 •  

  5 хвилин дивитися

 • Nov 27,2020
  • 2
 •  

  АУДІО/ВІДЕО ОГЛЯДИ

 • ОГЛЯДИ
 

5 хвилин дивитися

Nov 27,2020
 • 2

Кеторол Експрес – перший і єдиний зареєстрований в Україні кеторолак в формі таблеток, що диспергуються в ротовій порожнині (1).

Потреба в швидкому контролі гострого болю щодня виникає в практиці хірургів, травматологів, стоматологів та лікарів інших спеціальностей. Навіть якщо пацієнту призначено ефективний знеболювальний засіб, потрібен час, щоб таблетка дісталася шлунку, розчинилася та діюча речовина потрапила у кровотік. Пацієнти прагнуть позбутися нестерпного болю якнайшвидше, а ін’єкційні препарати мають свої обмеження щодо безпеки і зручності введення. Неконтрольований біль не лише пролонгує страждання пацієнтів, але й об’єктивно обтяжує їхній стан через патологічну стимуляцію нейровегетативної і ендокринної систем (4).

Кеторол Експрес має запатентовану лікарську форму (власна розробка Dr. Reddy's Laboratories Ltd.), яка розчиняється за менш ніж 30 секунд, варто покласти її на язик (3). Завдяки цьому знеболювальна концентрація кеторолака в крові досягається менше, ніж за 10 хвилин (3). Кеторолак – нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ), який за силою аналгетичного ефекту можна порівняти з морфіном, що значно перевищує інші НПЗЗ (2). При цьому кеторолак не впливає на опіатні рецептори, не пригнічує дихання, не викликає медикаментозної залежності, не має седативної або анксіолітичної дії (2).

Dr. Reddy's Laboratories Ltd. – інтегрована глобальна фармацевтична компанія, яка представляє доступні та інноваційні ліки для здорового життя. Компанія пропонує у світі портфель продуктів і послуг, включаючи активні фармацевтичні субстанції, генеричні лікарські засоби і біосиміляри. Наші основні терапевтичні області: шлунково-кишкові, серцево-судинні захворювання, діабет, онкологія, лікування болю, алергологія і дерматологія. Компанія Dr. Reddy's Laboratories Ltd. має свої найбільші ринки у США, Індії та інших країнах BRIC. Також компанія представлена у країнах СНД, і Європи. Для отримання додаткової інформації: www.drreddys.com.

 

 

ЛІТЕРАТУРА

1. При пошуку на ресурсі Державного реєстру лікарських засобів http://www.drlz.com.ua/ 15.07.2021 за МНН «ketorolac» Кеторол Експрес є єдиним зареєстрованим в Україні лікарським засобом кеторолаку трометаміну, 10 мг, у формі таблеток, що диспергуються в ротовій порожнині.

2. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Кеторол Експрес. http://www.drlz.com.ua/ibp/lz_www.nsf/id/FF0E847E8E8650CAC225857700384D08/$file/UA181050101_D117.mht

3. Патентна публікація WO 2018/197932 Al. PHARMACEUTICAL COMPOSITIONS OF KETOROLAC. Applicant: DR. REDDY'S LABORATORIES LTD. Доступ за посиланням: https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2018197932

4. Д.И. Трухан, Л.В. Тарасова, М.А. Акимова. Выбор анальгетика на этапе оказания первичной медико-санитарной помощи: в фокусе внимания – кеторолак. CONSILIUM MEDICUM. 2014;16(2):118-123.

Витяг з інструкції для медичного застосування лікарського засобу КЕТОРОЛ ЕКСПРЕС

Діюча речовина: кеторолаку трометамін;1 таблетка містить кеторолаку трометаміну 10 мг. Лікарська форма. Таблетки, що диспергуються в ротовій порожнині. Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні і протиревматичні засоби. Кеторолак. Код АТХ М01А В15. Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Кеторолак – нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ), має виражену аналгетичну (знеболюючу) дію, виявляє також протизапальну та слабку жарознижувальну активність. За силою аналгезуючого ефекту кеторолак можна порівняти з морфіном, що значно перевищує інші НПЗЗ. Фармакокінетика. Після перорального застосування кеторолак швидко та повністю абсорбується з максимальною концентрацією в плазмі крові 0,52 – 1,31 мкг/мл, що досягається протягом 35 хвилин після прийому разової дози 10 мг натщесерце. Клінічні характеристики. Показання. Кеторол Експрес показаний для короткочасного (не більше 5 днів) лікування болю помірної інтенсивності, а також гострого болю різного походження, включаючи післяопераційний біль. Протипоказання. Підвищена чутливість до кеторолаку або до будь-якого компонента лікарського засобу; пацієнти з активною пептичною виразкою, з нещодавньою шлунково-кишковою кровотечею або перфорацією, з виразковою хворобою або шлунково-кишковою кровотечею в анамнезі; бронхіальна астма, риніт, ангіоневротичний набряк або кропив’янка, спричинені застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або іншими НПЗЗ (через можливість виникнення тяжких анафілактичних реакцій); бронхіальна астма в анамнезі; не застосовувати як аналгезуючий засіб перед і під час оперативного втручання та після маніпуляцій на коронарних судинах; тяжка серцева недостатність; назальний поліпоз з повною або частковою обструкцією, набряк Квінке або бронхоспазм; інші протипоказання. Побічні реакції. З боку шлунково-кишкового тракту (ШКТ), включаючи: печія, стоматит, блювання, нудота, біль у животі, диспепсія, запор/діарея, метеоризм, відчуття переповнення, виразки у ШКТ (у шлунку/дванадцятипалій кишці), велика кровотеча/перфорація; порушення функції нирок, запаморочення, сонливість, анемія, набряки, підвищення рівня печінкових ферментів, головні болі, артеріальна гіпертензія, збільшення часу кровотечі, біль у місці введення, свербіж, пурпура, висип, шум у вухах, пітливість; інші побічні ефекти. Категорія відпуску. За рецептом. Виробник. Д-р Редді’с Лабораторіс Лімітед / Dr. Reddy’s Laboratories Limited. РП ЛЗ UA/18105/01/01. Наказ МОЗ України №1250 від 26.05.2020.


KET-EX-23-06-2021-Rx1-7.2 


За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: ТОВ «Др. Редді'с Лабораторіз» Столичне шосе, 103, оф. 11-А, м. Київ, Україна, 03131, тел. +380444923173

Інформація про лікарський засіб, призначена для медичних і фармацевтичних працівників. Перед призначенням ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу.