Лекція «Контроль болю при гострих респіраторних інфекціях»

 •  

  Аудіо/Відео огляди

 • ОГЛЯДИ
 •  

  5 хвилин дивитися

 • Nov 12,2020
  • 4
 •  

  АУДІО/ВІДЕО ОГЛЯДИ

 • ОГЛЯДИ
 

5 хвилин дивитися

Nov 12,2020
 • 4


Лектор: Попович В.І. доктор медичних наук, головний оториноларинголог МОЗ України, професор Івано-Франківського національного медичного університету.


З лекції «Контроль болю при гострих респіраторних інфекціях».


Відео створені в рамках проекту «Школа Доказової Медицини» (веб-адреса: https://shdm.school ); та розміщені з партнерського дозволу. Інформація із загальної медичної тематики та про лікарський засіб для спеціаліста в області охорони здоров’я.

 

Витяг з інструкції для медичного застосування лікарського засобу Найз.

 

Склад: 1 таблетка містить німесуліду 100 мг. Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні препарати. Код АТХ М01А Х17.Фармакологічні властивості. Німесулід – нестероїдний протизапальний засіб групи метансульфонанілідів, який проявляє протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Лікувальна дія німесуліду зумовлена тим, що він взаємодіє з каскадом арахідонової кислоти. Німесулід селективно інгібує ЦОГ II (цикло-оксигеназу I I) і пригнічує синтез простагландинів у вогнищі запалення.

Показання. Лікування гострого болю. Лікування первинної дисменореї. Німесулід слід застосовувати тільки у якості препарату другої лінії.

Протипоказання. Відома підвищена чутливість до німесуліду або до будь-якого компонента препарату. Гіперергічні реакції, які мали місце у минулому (бронхоспазм, риніт, кропив’янка) у зв’язку з застосуванням ацетилсаліцилової кислоти чи інших нестероїдних протизапальних препаратів. Гепатотоксичні реакції на німесулід, які мали місце у минулому. Супутнє застосування інших речовин з потенційною гепатотоксичністю. Алкоголізм та наркотична залежність. Підозра на гостру хірургічну патологію. Шлунково-кишкові кровотечі або перфорації в анамнезі,пов’язаніз попереднім застосуванням нестероїдних протизапальних засобів. Виразка шлунка або дванадцятипалоїкишки у фазізагострення, наявність в анамнезівиразки, перфораціїабо кровотечіу травному тракті Наявність в анамнезіцереброваскулярних кровотеч або інших крововиливів, а також захворювань, що супроводжуються кровоточивістю. Тяжкіпорушення згортання крові Тяжка серцева недостатність. Тяжкіпорушення функціїнирок. Порушення функції печінки. Хворіз підвищеною температурою тіла та/або грипоподібними симптомами. Діти віком до 12 років. ІІІтриместр вагітностіта період годування груддю.

Спосіб застосування та дози. Максимальна тривалість курсу лікування – 15 діб. Дорослі. По 1 таблетці (100 мг) 2 рази на добу – вранці та ввечері. Особи літнього віку. Корекція дози не потрібна. Діти віком від 12 років. Корекція дози не потрібна.

Побічні реакції. з боку систем: крові; імунної системи; нервової системи; психіки; органів зору; органів слуху та вестибулярного апарату; серцево-судинної системи; дихальної системи; травного тракту; гепатобіліарної системи; шкіри; сечовидільної системи; загальні  порушення; зміни з боку лабораторних показників; метаболічні порушення.

Термін придатності. 3 роки. Категорія відпуску. За рецептом. Упаковка. По 10 таблеток у блістері, по 2 блістери разом з інструкцією в картонній коробці. РС ЛЗ №
UA/3458/02/01 Наказ МОЗУ №1194 від 29.05.2019.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: ТОВ «Др.Редді’с Лабораторіз», Столичне шосе, 103, оф. 11-А, м. Київ, Україна, 03131, тел. +380444923173.

 

Інформація про лікарський засіб для медичного працівника. Перед призначенням ознайомтесь з повним текстом інструкції для медичного застосування лікарського засобу. 

1NS-23-04-2021-RX1-7.2