ФЕМІБІОН

 •  

  ДОВІДНИК

 • інформація
 •  

  5 хвилин читати

 • Nov 12,2020
  • 0
 •  

  ДОВІДНИК

 • інформація
 

5 хвилин читати

Nov 12,2020
 • 0

ФЕМІБІОН® НАТАЛКЕР I – це комплекс 10 вітамінів і йоду. Склад препарату був розробле- ний для жінок, які планують вагітність, та вагітних зі строком вагітності до кінця 12 тижня.

Дієтична добавка 

для жінок, які планують вагітність та вагітним до кінця 12 тижня ФОЛІЄВА КИСЛОТA + МЕТАФОЛИН® Вітаміни та йод. 

Сучасні жінки часто харчуються нерегулярно і використовують різні дієти. Це призводить до того, що їх організм не отримує всіх необхідних вітамінів і мінералів. Напружена робота і прийом пероральної контрацеп- ції можуть призводити до нестачі вітамінів з групи В та фолієвої кислоти. Спосіб харчування жінки до вагітності, та під час вагітності особливо важливий, так як він впливає на здоров’я як матері, так і плоду. Складові компоненти дієтичної добавки ФЕМІБІОН® НАТАЛКЕР I зміцнюють організм жінки і збагачують щоденну дієту вітамінами і мінеральними речовинами. Дієтична добавка   

ФЕМІБІОН® НАТАЛКЕР I – це комплекс 10 вітамінів і йоду. Склад препарату був розробле- ний для жінок, які планують вагітність, та вагітних зі строком вагітності до кінця 12 тижня. Підібрані належним чином компоненти дієтичної добавки ФЕМІБІОН® НАТАЛКЕР I забезпечу- ють основну порцію вітамінно-мі- неральних добавок до щоденного раціону. Збільшена доза фолієвої кислоти в дієтичній добавці ФЕМІБІОН® НАТАЛКЕР I необхідна для регулювання різних метаболічних процесів. Дієтична добавка Фемібіон® Наталкер I містить фолієву кислоту та МЕТАФОЛИН®. В організмі фолієва кислота перетворюється в біологічно активну форму. Медичні дані свідчать, що організм кожної другої жінки не може повністю перетворити фолієву кислоту в її активну форму. МЕТАФОЛИН® - це біологічно активна форма фолатів, що легко засвоюється. Завдяки  цьому  МЕТАФОЛИН® для організму більш доступний і засвоюється краще, ніж фолієва кислота. Фемібіон® Наталкер I містить фолієву кислоту та МЕТАФОЛИН® для забезпечення необхідного рівня фолатів в організмі вагітної жінки, навіть у тих жінок, організм яких не може повністю перетворити, і як наслідок, засвоїти фолієву кислоту. Прийом фолієвої кислоти та її активної форми МЕТАФОЛИН®, жінкам, які планують вагітність, рекомендується починати мінімум за 6 тижнів, і продовжу- вати до кінця другого триместру вагітності. У годуючих  грудьми жінок потреба в фолієвій кислоті вище. Після чотирьох місяців дефіциту фолієвої кислоти в дієті спостерігається виснаження її запасів в організмі. Під час вагітності збільшується потреба у йоді, в основному в першому триместрі, до близько 200 мікрограмів на добу. Йод проникає також у грудне молоко матері, збільшуючи його втрату з організму. Правильне добове споживання йоду необхідно забезпечити прийомом препара- тів йодистого калію в кількості 150 мкг для вагітних і годуючих грудьми. Рекомендації до споживання: може бути включена до складу раціонів дієтичного харчування, рекомендованих лікарем, з метою оптимізації хімічного складу раціону як додаткове джерело фолієвої кислоти, вітамінів В1, В2, В6, В12, С, Е, біотину, нікотинаміду, пантотенової кислоти, йоду.

Перед споживанням рекомен- дована консультація лікаря. Продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування! Містить мальтодекстрин. Не є лікарським засобом. Без ГМО. Спосіб вживання: жінкам по 1 таблетці на день під час основно- го прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Термін вживання: рекомендова- но для плануючих вагітність, та вагітним до кінця дванадцятого тижня, споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем. Застереження при споживанні: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не вживати пацієнтам з проявами гіпертиреозу, глюкозо-галактоз- ної мальабсорбції та сахарoзо- ізомальтазного дефіциту. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. 

Інгредієнти: Наповнювач: Мікрокристалічна целюлоза; Кальцій-L-аскорбінова  кислота (Вітамін С); D, L-альфатокоферолу ацетат (Вітамін Е) (Мальтодекстрин, Модифікований крохмаль); Наповнювач: Гідроксипропілцелюлоза; Нікотинамід; Глазирувачі: Гідроксипропілцелюлоза, Гідроксипропілметилцелюлоза; Кальцій-D-пантотенат; D-Біотин (Мальтодекстрин); Барвник: Титану діоксид; Ціанокобаламін (Вітамін B12) (Мальтодекстрин); Агент, що протидіє злипанню: Магнієві солі жирних кислот; Піридоксину гідрохлорид (Вітамін В6); Рибофлавін  (Вітамін В2); Тіаміну мононітрат (Вітамін В1); Зволожувач: Гліцерин; Кальцій-L-Метилфолат (МЕТАФОЛИН®/ Metafolin®); Фолієва кислота; Калій йодид; Барвник:  Заліза оксид. Поживна цінність на 1 таблетку: Енергетична цінність  4 кДж/1 ккал Жири < 0.5 г , у т.ч. насичені   < 0,1 г , Вуглеводи  < 0.5 г. 

Форма випуску: 30 таблеток, вкритих оболонкою, 1 блістер в картонній упаковці. Умови зберігання: зберігати при температурі до 25°C, в захищено- му від вологи та недоступному для дітей місці. Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення. 

Дата виробництва та (або) кінцевий термін придатності, номер серії приведені на упаковці. Штрих код: вказаний на упаковці. Виробник: Мерк КГаА і Ко. Верк Шпітталь, Австрія, Хосслгассе 20, 9800 Шпітталь/Драу, Австрія / Merck KGaA & Co. Werk Spittal, Austria, Hoesslgasse 20, 9800 Spittal/Drau, Austria 

Ексклюзивний представник в Україні: ТОВ «Др. Редді‘с Лабораторіз»  (“LLC Dr. Reddy’s Laboratories”), юридична адреса: вул. Київський шлях, 121-А, с. Велика Олександрівка, Бориспільський ра-н. Київська обл., Україна 08320, тел.: +38 044 492-31-73/факс: +38 044 492-31-74