EN | UA
EN | UA

Підтримка Медзнат

Баннер конференции
Таблетки містять**

Таблетки містять**

  • В1: 100 мг;
  • В6: 200 мг;
  • В12: 200 мкг.

Якість продукції

Якість продукції

Европейські виробники:
 

  • Tаблетки: Пі енд Джі Хелс, Австрія;
  • Ампули: СЕНЕКСІ, Франція**

Ампули

Ампули

  • Не містять лідокаїн та бензиловий спирт - зменшений ризик алергічних реакцій**
  • Оптимальний рН – стабільність розчину

Дослідження DOLOR

Дослідження DOLOR

Загальна кількість пацієнтів з білем у спині, які залишили

Дослідження через 5 діб в результаті терапевтичного успіху - у 2 рази

Більша у групі нейробіон+диклофенак, ніж у групі диклофенаку [3]

Дослідження NENOIN

Дослідження NENOIN

Нейробіон продемонстрував зменшення симптомів невропатії на 62,9 % після 3 місяців лікування [4]

Ампули містять**

Ампули містять**

  • В1: 100 мг;
  • В6:  100 мг;
  • В12:  1 мг.

Ампули: неврологічні захворювання, що супроводжуються вираженою недостатністю вітамінів В1, В6 і В12, що не може бути усунута за допомогою пероральних засобів.

Таблетки: неврологічні захворювання, викликані дефіцитом вітамінів групи B.

ДОКЛАДНІШЕ

Ампули: препарат призначений для внутрішньом’язового введення. У тяжких (гострих) випадках: одна ампула на добу до зменшення інтенсивності гострих симптомів. Після послаблення симптомів: одна ампула 1-3 рази на тиждень.

Для підтримання або продовження початкового терапевтичного курсу ін’єкцій та для профілактики рецидиву рекомендується застосовувати препарат у формі таблеток, вкритих оболонкою.

Таблетки: по 1 таблетці, вкритій оболонкою, один раз на добу. В окремих випадках дозу можна  збільшити до однієї таблетки, вкритої оболонкою, тричі на добу. Таблетку необхідно проковтнути цілою, запиваючи великою кількістю рідини, після вживання їжі. Тривалість застосування визначає лікар.

ДОКЛАДНІШЕ

Тіамін (вітамін B1)

вітамін B1 головним чином бере участь у метаболізмі вуглеводів, а також відіграє роль у синтезі ліпідів та амінокислот. Нервові клітини отримують енергію виключно шляхом ферментативного окислення і декарбоксилювання глюкози, тому так важливо забезпечити надходження достатньої кількості вітаміну В1. Тіамін також бере участь у проведенні нервових імпульсів.

Піридоксин (вітамін B6)

Піридоксальфосфат, біологічно активна форма піридоксину, є визначальним коензимом у метаболізмі амінокислот. Шляхом декарбоксилювання він бере участь в утворенні фізіологічно активних амінів (таких як серотонін, гістамін, адреналін), а також в анаболічних та катаболічних процесах шляхом трансамінування.

Піридоксальфосфат відіграє невід’ємну роль у роботі центральної нервової системи, особливо в метаболізмі нейромедіаторів, що контролюється ензимами. Піридоксальфосфат відіграє ключову роль в метаболізмі сфінголіпідів, тому що є каталізатором першого етапу біосинтезу сфінгозину. Сфінголіпіди є невід’ємними компонентами мієлінової оболонки нервових клітин.

Кобаламін (вітамін B12)

Вітамін B12 у своїй активній формі бере участь у внутрішньомолекулярному перенесенні водню та внутрішньомолекулярному перенесенні метильних груп. Вітамін B12 також впливає на синтез метіоніну і метаболізм ліпідів.

Вітамін B12 бере участь у метилюванні основного білка мієліну, що є компонентом мієлінової оболонки нервових клітин. Метилювання підвищує ліпофільні властивості основного білка мієліну, покращуючи включення в мієлінову оболонку.

Комбінація вітамінів B1, B6 та B12

Зважаючи на їхні  біохімічні  функції, вітаміни B1, B6 та B12 є особливо важливими для процесів метаболізму нервової системи як поодинці, так і в комбінації. У більшості вразливих груп пацієнтів, таких як пацієнти літнього віку, пацієнти з цукровим діабетом тощо, спостерігається дефіцит всіх цих трьох нейротропних вітамінів.

Комбінація вітамінів групи B пришвидшує процеси регенерації пошкоджених провідних шляхів нервової системи, що призводить до більш швидкого відновлення функціонування та м’язової іннервації.

Застосування вітамінів B1, B6 та B12 у ряді больових моделей показало антиноцицептивну активність із переважаючою ефективністю такої комбінації над прийомом окремих компонентів.

ДОКЛАДНІШЕ

Нижче  наведено  небажані реакції за системою органів та частотою. Оцінка  небажаних  реакцій  за частотою базується на такій класифікації:

дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100, < 1/10); нечасто (≥ 1/1000, < 1/100); рідко (≥ 1/10000, < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000); невідомо (не можна оцінити на основі доступних даних).

Порушення з боку імунної системи: анафілаксія.

Дуже рідко: реакції підвищеної чутливості, наприклад потовиділення, тахікардія та шкірні реакції, такі як свербіж та кропив’янка, висипання.

Порушення з боку нервової системи: запаморочення, головний біль, нервове збудження, нездужання.

Частота невідома: довготривале застосування (більше 6–12 місяців) вітаміну В6 у дозах понад 50 мг на добу може призвести до периферичної сенсорної нейропатії. Симптоми зменшуються поступово після припинення застосування вітаміну.

Порушення з боку травної системи: підвищення кислотності шлункового соку.

Частота невідома: скарги з боку шлунково-кишкового тракту, такі як нудота, блювання, діарея, біль у животі.

З боку нирок та сечового тракту. Частота невідома: хроматурія (забарвлення сечі у червоний колір, яке спостерігається протягом перших восьми годин після застосування препарату та зазвичай зникає).

ДОКЛАДНІШЕ

Матеріали (7)

281
Material Material
відео

Нейробіон: клінічні дослідження

Як полегшити симптоми пацієнта із периферичною невропатією? До уваги дослідження застосування B-вітамінного комплексу NEUROBI...

270
Material Material
відео

Лікувальні властивості Нейробіону при болю у спині

Шановний лікарю, до Вашої уваги корисна інформація про продукт.   Витяг з інструкції для медичного застосування лікарського засобу Нейробі...

129
Material Material
відео

Нейробіон у боротьбі із забрудненням природи!

Шановний лікарю, до Вашої уваги корисна інформація про продукт "Нейробіон".    Індивідуальна інформація (NB-29-03-2021-RX2-7....

142
Material Material
Реферати

Пацієнт із хронічним болем у спині на прийомі у лікаря: як і кому...

Як допомогти пацієнтам, які зазнають страждань від хронічного болю (ХБ)? Чи варто «занурюватися» у вир негативних емоцій і виявляти е...

205
Material Material
Візуальні медіа

Нейробіон - оригінальний В-вітамінний комплекс з найширшою доказо...

Систематизація болю на гострий та хронічний дозволяє вибрати правильний алгоритм ведення конкретного пацієнта, заснований на принципах доказової...

126
Material Material
Візуальні медіа

Нейросимпозіум 2019: квінтесенція рекомендацій щодо терапії болю...

У межах щорічної міжнародної неврологічної конференції «Нейросимпозіум», що відбулася 10‑12 вересня 2019 р. в Одесі, професор Т.М. Сл...

144
Material Material
Візуальні медіа

Місце В-вітамінних комплексів у лікуванні больового синдрому

У межах науково-практичної конференції з міжнародною участю «Неврологічні читання (ІХ) пам’яті Д.І. Панченка», що відбулася 28...

ПРО ПРЕПАРАТ

Джерела та дисклеймери:   * Reiners K. Therapeutic Alternatives in Neuropathies. In: Reitbrock N (ed). Pharmakologie und klinische Anwendung hochdosierter b-Vitamine. Steinkopff-Verlag Darmstadt. 2012. ISBN 978-3-642-85411-8. Під "3В синергією" мається на увазі допоміжна до аналгетиків дія вітамінів В1, В6, В12; також ефект спр
Детальніше

Джерела та дисклеймери:

 

* Reiners K. Therapeutic Alternatives in Neuropathies. In: Reitbrock N (ed). Pharmakologie und klinische Anwendung hochdosierter b-Vitamine. Steinkopff-Verlag Darmstadt. 2012. ISBN 978-3-642-85411-8.

Під "3В синергією" мається на увазі допоміжна до аналгетиків дія вітамінів В1, В6, В12; також ефект сприяння регенерації нервових клітин; при неврологічних захворюваннях, викликаних дефіцитом вітамінів групи B.

 

** Повні тексти інструкцій для медичного застосування:

Нейробіон (розчин для ін’єкцій):
http://www.drlz.com.ua/ibp/ddsite.nsf/all/shlz1?opendocument&stype=45373B7F0718D7F2C2258988002FA723

Нейробіон (таблетки):
http://www.drlz.com.ua/ibp/ddsite.nsf/all/shlz1?opendocument&stype=E6E1DC3D368984E7C225893A0041D2C3
 

1. Доступно за веб-адресою (дата звернення 17.07.2023): https://www.prnewswire.co.uk/news-releases/merck-serono-celebrates-the-50-year-anniversary-of-neurobion-159834275.html.

2. Наказ МОЗУ №2128 від 01.10.2021.

3. Mibielli MA, et al. Diclofenac plus B vitamins versus diclofenac monotherapy in lumbago: the DOLOR study. Curr Med Res Opin 2009; 25(11):2589-2599.

4. Manfaluthy Hakim, et al. Management of peripheral neuropathy symptoms with a fixed dose combination of high-dose vitamin B1, B6 and B12: A 12-week prospective non-interventional study in Indonesia. Asian Journal of Medical Sciences. Jan-Feb 2018; Vol 9(1):32-40. DOI: 10.3126/ajms.v9i1.18510. В цьому дослідженні вивчали фіксовану комбінацію вітамінів групи В під торговою назвою Neurobion, яка містить: 100 мг вітаміну В1, 100 мг вітаміну В6 та 5000 мкг вітаміну В12.

5. Країна реєстрації препарату - Німеччина. Країна виробничих потужностей - Франція, Австрія (Замовник: Пі енд Джі Хелс Джермані ГмбХ, Німеччина. Виробник: СЕНЕКCІ HSC, Франція Пі енд Джі Хелс Острія ГмбХ кед Ко. ОГ, Австрія).

 

Витяг з інструкції для медичного застосування лікарського засобу Нейробіон (розчин для ін’єкцій). Код АТС А11D B. Препарати вітаміну В1 в комбінації з вітаміном В6 та/або вітаміном В12. Склад: 1 ампула (3 мл) містить тіаміну гідрохлориду (вітамін В1) 100 мг, піридоксину гідрохлориду (вітамін В6) 100 мг, ціанокобаламіну (вітамін В12) 1 мг. Фармакодинаміка. Терапевтичне застосування вітамінів В1, В6 і В12 при різних захворюваннях нервової системи спрямовано на те, щоб компенсувати одночасно існуючу недостатність і стимулювати природні механізми відновлення. Показання. Неврологічні захворювання, спричинені недостатністю вітамінів В1, В6 і В12 тяжкого ступеня, що не може бути усунута за допомогою пероральних засобів. Спосіб застосування та дози. По 1 ампулі на добу до зняття гострих симптомів. у випадках помірної тяжкості: по 1 ампулі 1-3 рази на тиждень. Протипоказання. Гіперчутливість, алергічні захворювання, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення. Еритремія, еритроцитоз, тромбоемболія. Побічні реакції. З боку нервової системи, травного тракту, імунної системи, інші. РП № UA/5409/02/01. Наказ МОЗУ   №2405 від 03.11.2021. Категорія відпуску. за рецептом. Виробник. СЕНЕКСІ HSC (повний цикл виробництва), Франція. Представлено в Україні «Д-р Редді’с Лабораторіс Лтд», Індія.

Витяг з інструкції для медичного застосування лікарського засобу Нейробіон (таблетки). Код АТС А11D B. Препарати вітаміну В1 в комбінації з вітаміном В6 та/або вітаміном В12. Склад: 1 таблетка містить тіаміну дисульфіду (вітаміну В1) 100 мг, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 200 мг, ціанокобаламіну (вітаміну В12) 240 мкг. Фармакодинаміка. Терапевтичне застосування вітамінів В1, В6 і В12 при різних захворюваннях нервової системи спрямовано на те, щоб компенсувати одночасно існуючу недостатність і стимулювати природні механізми відновлення. Показання. Неврологічні захворювання, викликані дефіцитом вітамінів групи B. Спосіб застосування та дози. Рекомендована доза становить 1 таблетку на добу. Протипоказання: Гіперчутливість, алергічні захворювання, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення. Еритремія, еритроцитоз, тромбоемболія. Побічні реакції. З боку нервової системи, травного тракту, імунної системи, інші. Категорія відпуску: за рецептом. Виробник. Пі енд Джі Хелс Острія ГмбХ енд Ко. ОГ, Австрія. РП UA/5409/01/01. Наказ МОЗУ №2128 від 01.10.2021.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: ТОВ «Др. Редді'с Лабораторіз» Столичне шосе, 103, оф. 11-А, м. Київ, Україна, 03131, тел. +380444923173. Інформація про лікарський засіб, призначена для медичних і фармацевтичних працівників. Перед призначенням ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу. NB-06.09.2024-Rx2-7.1.

Згорнути
Спробуй: