EN | UA
EN | UA

Підтримка Медзнат

Назад

Крем з лінолевою кислотою, декспантенолом і керамідами дозволяє знизити тяжкість атопічного дерматиту у дітей

Крем з лінолевою кислотою, декспантенолом і керамідами дозволяє знизити тяжкість атопічного дерматиту у дітей Крем з лінолевою кислотою, декспантенолом і керамідами дозволяє знизити тяжкість атопічного дерматиту у дітей
Крем з лінолевою кислотою, декспантенолом і керамідами дозволяє знизити тяжкість атопічного дерматиту у дітей Крем з лінолевою кислотою, декспантенолом і керамідами дозволяє знизити тяжкість атопічного дерматиту у дітей

Що нового?

Отримано дані про те, що використання крему з лінолевою кислотою (зволожуючий засіб для шкіри рослинного походження), декспантенолом і керамідами в лікуванні атопічного дерматиту з клінічними проявами у дітей забезпечує кращі результати, ніж застосування крему тільки з сечовиною 5%.

Результати дослідження, опубліковані в Asian Pacific Journal of Allergy and Immunology, вказують, що зволожуючий крем з лінолевою кислотою, декспантенолом і керамідами володіє більшою ефективністю в зниженні симптомів легкого і середньотяжкого атопічного дерматиту (АД) у дітей у порівнянні з кремом, що містить сечовину.

Мета даного рандомізованого контрольованого дослідження, проведеного Phatthanan Somjorn і співавт., полягала в оцінці ефективності застосування вологоутримувального крему для шкіри з компонентами рослинного походження і високим вмістом лінолевої кислоти, декспантенола і керамідів (LDC) в порівнянні з застосуванням крему з сечовиною 5% при лікуванні АД.

Всього 38 пацієнтів з АД двічі на добу наносили крем з LDC на одну сторону тіла і крем з сечовиною 5% - на іншу. Для оцінки клінічної ефективності використовували змінену шкалу оцінки ступеня тяжкості атопічного дерматиту (SCORAD).

В ході дослідження було виявлено, що через 2 і 4 тижні у 37 з 38 пацієнтів, які завершили дослідження в обох групах, оцінка по SCORAD щодо вихідного рівня статистично значимо покращилася. У пацієнтів в групі застосування крему з LDC зазначалося статистично значуще зниження тяжкості захворювання в порівнянні з групою застосування крему з сечовиною 5%. В обох групах не були відзначені істотні відмінності ступеня підвищення гідратації в роговому шарі.

Джерело:

Asian Pacific Journal of Allergy and Immunology

Стаття:

A cream containing linoleic acid, 5% dexpanthenol and ceramide in the treatment of atopic dermatitis

Автори:

Phatthanan Somjorn і співавт.

Коментарі (0)

Рекомендації

Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді en ru ua
Спробуй: