Підтвердилася ефективність мірогабаліна при симптомах захворювання поперекового відділу хребта

 •  

  НОВИНИ

 • НОВИНИ МЕДИЦИНИ
 •  

  4 хвилин читати

  • 4
 •  

  НОВИНИ

 • НОВИНИ МЕДИЦИНИ
 

4 хвилин читати

Dec 02,2020
 • 4

  ЩО НОВОГО?

В лікуванні захворювань поперекового відділу хребта клініцисти можуть застосовувати мірогабалін для полегшення нейропатичного болю. 

В ретроспективному дослідженні вивчали ефективність мірогабаліна – нового селективного ліганда α2δ субодиниці потенціал-залежних кальцієвих каналів, в лікуванні периферійного нейропатичного болю, пов’язаного з патологією поперекового відділу хребта. Мірогабалін призначили 60 пацієнтам з захворюваннями хребта, які страждали від симптомів у нижніх кінцівках. Результати терапії оцінювали через 8 тижнів за допомогою числової рейтингової шкали болю, опитувальника порушень життєдіяльності Роланда-Моріса для пацієнтів з болем в спині, шкали якості життя, числової рейтингової шкали симптомів з нижніх кінцівок та розладів сну.

Терапію мірогабаліном припинили вісім пацієнтів до завершення восьмитижневого періоду. Решта 52 пацієнти були розділені на дві групи. Групу 1 склали 17 пацієнтів з симптомами, які тривали менше 3 місяців, в групу 2 – 35 пацієнтів з симптомами, які тривали більше 3 місяців. В обох групах відмічалося полегшення болю в нижній частині спини та симптомів в нижніх кінцівках через 4 та 8 тижнів лікування.До лікування якість життя та симптоми з боку нижніх кінцівок були значно гіршими у пацієнтів групи 1 порівняно з групою 2. За 8 тижнів терапії мірагабаліном у них було досягнуто суттєве покращення, більш виразне порівняно з групою 2 (p <0,05). У підсумку, дослідження підтвердило сприятливі ефекти мірогабаліна щодо нейропатичного болю при захворюванні поперекового відділу хребта.


Джерело : Asian Spine Journal
Посилання на джерело : https://www.asianspinejournal.org/journal/view.php?number=1254
Оригінальна назва статті : Therapeutic Effect of Mirogabalin on Peripheral Neuropathic Pain due to Lumbar Spine Disease
Автори : Kyongsong Kim et al.
Джерело

Asian Spine Journal

Посилання на джерело
Оригінальна назва статті

Therapeutic Effect of Mirogabalin on Peripheral Neuropathic Pain due to Lumbar Spine Disease

Автори

Kyongsong Kim et al.