Мерімеподіб випробовуватимуть для пероральної терапії COVID-19

 •  

  НОВИНИ

 • Нові технології терапії
 •  

  6 хвилин читати

  • 2
 •  

  НОВИНИ

 • Нові технології терапії
 

6 хвилин читати

Jun 20,2020
 • 2

  ЩО НОВОГО?

Мерімеподіб перорально може виявитися новою надією в області лікування коронавірусу.

Після реєстрації Управлінням з контролю якості харчових продуктів та лікарських засобів США (FDA) заяви на проведення клінічних досліджень нового лікарського засобу, про що було оголошено 18 травня 2020 р., нове дочірнє підприємство фармацевтичної компанії заявило про початок рандомізованого подвійного сліпого дослідження II фази з оцінки перорального застосування мерімеподібу в терапії коронавірусної інфекції COVID-19.

Мерімеподіб — це противірусний препарат, ефективний проти нового коронавірусу важкого гострого респіраторного синдрому-2 (SARS-CoV-2), що підтверджено результатами доклінічного дослідження. Згідно з результатами дослідження, які потребують рецензування, застосування мерімеподібу як монотерапії або в поєднанні з ремдесивіром, було пов'язане із суттєвим зниженням продукції вірусу в культурі клітин.

У дослідженні II фази планується порівняти безпеку та ефективність застосування мерімеподібу та плацебо в госпіталізованих дорослих пацієнтів із COVID-19, яким проводять неінвазивну вентиляцію легенів або кисневу високошвидкісно-поточну терапію, або які потребують додаткової подачі кисню на вимогу. Передбачається, що дослідження буде проводитися в різних медичних центрах США.


Джерело : BioSig.
Посилання на джерело : https://www.empr.com/home/news/drugs-in-the-pipeline/merimepodib-oral-soluation-antiviral-covid19-candidate/
Оригінальна назва статті : Antiviral Merimepodib to Be Investigated in Phase 2 Trial for COVID-19.
Джерело

BioSig.

Посилання на джерело
Оригінальна назва статті

Antiviral Merimepodib to Be Investigated in Phase 2 Trial for COVID-19.