Індійська компанія «Д-р Редді'c» підписала договір з компанією «Елі Ліллі» щодо препарату для лікування коронавірусної інфекції COVID-19

 •  

  НОВИНИ

 • Нові технології терапії
 •  

  2 хвилин читати

  • 1
 •  

  НОВИНИ

 • Нові технології терапії
 

2 хвилин читати

Aug 06,2021
 • 1

  ЩО НОВОГО?

Компанія «Д-р Редді'c Лабораторіc» уклала угоду з компанією «Елі Ліллі» про прискорення доступності баріцитініба після його схвалення для екстреного використання в лікуванні пацієнтів з коронавірусною інфекцією COVID-19.

11 травня 2021 року компанія «Д-р Редді'c Лабораторіc» оголосила про укладення невиключної безоплатної добровільної ліцензійної угоди з компанією «Елі Ліллі» запуску серійного виробництва баріцитінібу (препарату для лікування ревматоїдного артриту) в Індії.

Центральне управління по стандартизації і контролю лікарських засобів (CDSCO) видало обмежений дозвіл на екстрене використання баріцитінібу в поєднанні з ремдесівіром в лікуванні підозрюваної чи підтвердженої даними лабораторних досліджень коронавірусної інфекції у госпіталізованих осіб, яким потрібна інвазивна штучна вентиляція легень, додаткова оксигенотерапія або екстракорпоральна мембранна оксигенація.

В ході клінічного дослідження також була відзначена висока ефективність застосування комбінації баріцитінібу і ремдесівіру в порівнянні з монотерапією ремдесівіром щодо скорочення періоду відновлення і прискорення поліпшення клінічного стану пацієнтів з коронавірусною інфекцією, зокрема, тих, яким проводиться неінвазивна вентиляція легень або оксигенація з високим потоком.

Підписання договору про партнерство підвищить доступність баріцитінібу в Індії у вирішальний момент боротьби з другою хвилею пандемії смертельного вірусу. Це доповнить наявні в компанії методи лікування всього спектру форм коронавірусної інфекції (важких, помірних і легких), а також вакцину, і стане справжнім благом для країни в умовах браку можливості забезпечення кисневої підтримки.


Джерело : Press Release
Посилання на джерело : https://www.drreddys.com/media/985738/drl-press-release-baricitinib.pdf
Оригінальна назва статті : Dr. Reddy's Laboratories enters into a Voluntary Licensing Agreement with Lilly to Expand Access to COVID-19 Treatment in India
Джерело

Press Release

Посилання на джерело
Оригінальна назва статті

Dr. Reddy's Laboratories enters into a Voluntary Licensing Agreement with Lilly to Expand Access to COVID-19 Treatment in India