Провідна фармацевтична компанія співпрацює з IAVI для створення вакцини проти COVID-19

 •  

  НОВИНИ

 • Нові технології терапії
 •  

  5 хвилин читати

  • 2
 •  

  НОВИНИ

 • Нові технології терапії
 

5 хвилин читати

Jun 27,2020
 • 2

  ЩО НОВОГО?

Технологія отримання вакцини на основі рекомбінантного вірусу везикулярного стоматиту (рВВС) потенційно може бути використана для створення вакцини проти COVID-19.

У прагненні розробити вакцину проти COVID-19 або інакше нового коронавірусу важкого гострого респіраторного синдрому-2 (SARS-CoV-2) провідна фармацевтична компанія об'єднала зусилля з Міжнародною ініціативою щодо створення вакцини проти СНІДу (IAVI), яка є некомерційною науково-дослідною організацією.

Розроблення будуть вести із застосуванням технології отримання вакцини на основі рекомбінантного вірусу везикулярного стоматиту (рВВС), яку вже використовували раніше для створення вакцини проти лихоманки Ебола. Щоби спричинити імунну відповідь, у геномі вірусу везикулярного стоматиту (ВВС) дослідники замінили ген, що кодує поверхневий білок ВВС, на ген, який кодує поверхневий білок SARS-CoV-2. Наразі ця експериментальна вакцина знаходиться на стадії доклінічної розробки. Очікується, що клінічні дослідження вакцини почнуться наприкінці року.

Також ведуться роботи з розробки перорального противірусного препарату — кандидата проти COVID-19. Цей препарат є аналогом рибонуклеозиду, який запобігає реплікації РНК вірусів, зокрема вірусу SARS-CoV-2.


Посилання на джерело : https://www.empr.com/home/news/drugs-in-the-pipeline/sars-cov-2-severe-acute-respiratory-syndrome-merck-iavi-vesicular-stomatitis/
Оригінальна назва статті : Merck Collaborating on Novel COVID-19 Vaccine, Oral Antiviral.
Посилання на джерело
Оригінальна назва статті

Merck Collaborating on Novel COVID-19 Vaccine, Oral Antiviral.