Метою роботи було розмежувати та порівняти формуляри емолієнтів та зволожуючих засобів кількох груп планування та закупівлі медичних послуг (CCG) та місцевих рад з питань охорони здоров'я (LHB) у двох країнах Великобританії.
Найбільш часто рекомендованими емолієнтами при захворюваннях, що супроводжуються сухістю шкіри і свербінням (таких як атопічна екзема), в Уельсі та Англії виявилися м'який білий парафін + рідкий парафін 50/50, мазь з емульгованим воском і мазь з гідромолом, хоча консенсус з приводу найкращих засобів обмежений.
Метою роботи було розмежувати та порівняти формуляри емолієнтів та зволожуючих засобів кількох груп планування та закупівлі медичних послуг (CCG) та місцевих рад з питань охорони здоров'я (LHB) у двох країнах Великобританії.
Формуляри були отримані з веб-сайтів CCG (кількість в Англії = 209)/LHB (кількість в Уельсі = 7) та через пошукову систему Google. Було зроблено збір даних про структуру та зміст формулярів з наступним описовим аналізом.
У ході дослідження оцінювали кількість і структуру формулярів, кількість, тип і назви емолієнтів, що рекомендуються і не рекомендуються, і добавок для ванн, а також всі супровідні обґрунтування.
У 102 зібраних формулярах було перераховано 109 емолієнтів та 24 добавки для ванн. Щодо структури формулярів, у більшості з них засоби були зазначені у порядку пріоритету (63 %) та (або) у форматі, заснованому на складі (51 %). У багатьох формулярах пропонувалися емолієнти у формі кремів та мазей, при цьому найбільш часто рекомендованими були три певні засоби у формі мазі (71–79 % формулярів).
Незважаючи на це, була досягнута лише обмежена згода щодо найкращого емолієнту. До складу 4 з 10 кращих запропонованих лосьйонів та кремів входили протимікробні препарати або сечовина (карбамід). Основними підставами, зазначеними в цих рекомендаціях, були переваги пацієнтів (60%) та вартість (58%). Серед формулярів, у яких рекомендувалося використання добавок для ванн для догляду за шкірою (82%), у багатьох (75%) не було обґрунтування для цього.
Формуляри емолієнтів в Англії та Уельсі сильно розрізняються за своєю структурою і рекомендаціями, що містяться в них. Причини цих відмінностей неясні, але вони можуть призвести до плутанини та нерівномірних змін в окремих регіонах. Наявність численних суперечливих формулярів не має прийнятного обгрунтування.
BMJ Open
Emollient prescribing formularies in England and Wales: a cross-sectional study
Jonathan P. Chan і співавт.
Коментарі (0)