EN | UA
EN | UA

Підтримка Медзнат

Назад

Результати використання лазера в рамках прискореної ортодонтії у осіб із запланованою ретракцією іклів

зубний біль зубний біль
зубний біль зубний біль

для оцінки впливу використання лазера на швидкість ортодонтичного переміщення зубів провели дослідження з методом поділу ротової порожнини (split-mouth) .

Дивитися все

Гловні тези

У осіб, які перенесли ретракцію іклів верхньої щелепи, використання лазера було пов'язане з більш короткою тривалістю лікування та вищою швидкістю дисталізації іклів.

Передумови до проведення дослідження

для оцінки впливу використання лазера на швидкість ортодонтичного переміщення зубів провели дослідження з методом поділу ротової порожнини (split-mouth) .

Методологія

Для полегшення дисталізації ікла в області правого квадранту верхньої щелепи проводили обробку лазером. В області лівого квадранта верхньої щелепи проводили стандартну процедуру дисталізації ікла (контроль). Перфорацію (діаметром по 1,5 мм кожна) позаду ікла виконували 4 рази в безконтактному режимі.

Дисталізацію ікла з використанням нікель-титанових стягуючих пружин (довжиною 9 мм; з приблизним зусиллям 150 г.) виконували після обробки лазером Також реєстрували інтенсивність болю у пацієнтів після хірургічного втручання.

Результати

Дані про середню відстань переміщення та середню швидкість дисталізації іклів з боку обробки лазером та з боку проведення контрольної процедури наведені в таблиці 1.

розподіл значень середньої швидкості дисталізації іклів та розподіл значень середньої відстані переміщення іклів з урахуванням усіх випадків був ширшим з боку обробки лазером порівняно зі стороною проведення контрольної процедури, ..

Висновок

Використання лазера при проведенні ретракції іклів верхньої щелепи забезпечує зведення до мінімуму тривалості лікування та більш високу швидкість дисталізації іклів. Після проведення кортикотомії альвеолярної кістки з використанням лазера розвитку серйозних ускладнень не було виявлено.

Джерело:

Clinical and Investigative Orthodontics

Стаття:

Laser assisted accelerated orthodontics – a split mouth study

Автори:

Deepak Chauhan і співавт.

Коментарі (0)

Рекомендації

Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді en ru ua
Спробуй: