EN | UA
EN | UA

Підтримка Медзнат

Назад

Індукційна терапія, рандомізована відміна та відновлення лікування із застосуванням аброцитинібу у пацієнтів з атопічним дерматитом

атопічний дерматит атопічний дерматит
атопічний дерматит атопічний дерматит

У ході дослідження ІІІ фази оцінювали збереження відповіді на терапію аброцитинібом під час безперервної терапії аброцитинібом, при зниженні дози або відміні препарату, а також відповідь на відновлення терапії після загострення.

Дивитися все

Гловні тези

Згідно з результатами дослідження ефективності та безпеки інгібітору янус-кінази JAK1 при атопічному дерматиті (JADE) REGIMEN, більшість пацієнтів із середньотяжким або тяжким атопічним дерматитом, які спочатку відповідають на терапію аброцитинібом, зберігають імунну відповідь і при зниженні дози препарату. Крім того, комбінація аброцитинібу та препаратів для місцевого застосування також ефективно відновлює відповідь після загострення захворювання.

Передумови до проведення дослідження

У ході дослідження ІІІ фази оцінювали збереження відповіді на терапію аброцитинібом під час безперервної терапії аброцитинібом, при зниженні дози або відміні препарату, а також відповідь на відновлення терапії після загострення.

Методологія

Учасників з атопічним дерматитом, які відповіли на монотерапію аброцитинібом у дозі 200 мг під час відкритого дослідження тривалістю 12 тижнів, рандомізували у групу застосування аброцитинібу (у дозі 100 або 200 мг) або групу плацебо терміном близько 40 тижнів. Пацієнти із загостренням захворювання отримували резервну терапію (аброцитиніб у дозі 200 мг у комбінації з препаратами для місцевого застосування). Основною кінцевою точкою була втрата відповіді, що вимагає застосування резервної терапії, в період підтримувальної терапії.

Результати

З 1233 пацієнтів було рандомізовано 798 учасників, які відповіли на індукційну терапію (64,7%). У таблиці 1 наведено дані про ймовірність загострення захворювання у групах дослідження у період підтримувальної терапії. У таблиці 1 наведено дані про частку учасників груп дослідження із загостренням захворювання, які відновили відповідь 0/1 за шкалою загальної оцінки дослідником (IGA) та відповідь за шкалою поширеності та тяжкості екземи (EASI) після отримання препаратів резервної терапії.

 

У період підтримувальної терапії небажані явища були відзначені у 54% та 63,2% пацієнтів, які отримували аброцитиніб у дозі 100 та 200 мг відповідно.

Висновок

Індукційна терапія із застосуванням аброцитинібу ефективна у пацієнтів з атопічним дерматитом. У більшості пацієнтів, які відповіли на терапію та продовжували отримувати аброцитиніб, загострення не спостерігалися. Резервна терапія, що складається з комбінації аброцитинібу та препаратів для місцевого застосування, була ефективна при відновленні відповіді.

Джерело:

The Journal of the American Academy of Dermatology

Стаття:

Abrocitinib induction, randomized withdrawal, and retreatment in patients with moderate-to-severe atopic dermatitis: Results from the JAK1 Atopic Dermatitis Efficacy and Safety (JADE) REGIMEN phase 3 trial

Автори:

Andrew Blauvelt і співавт.

Коментарі (0)

Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді en ru ua
Спробуй: