У ході дослідження ІІІ фази оцінювали збереження відповіді на терапію аброцитинібом під час безперервної терапії аброцитинібом, при зниженні дози або відміні препарату, а також відповідь на відновлення терапії після загострення.
Згідно з результатами дослідження ефективності та безпеки інгібітору янус-кінази JAK1 при атопічному дерматиті (JADE) REGIMEN, більшість пацієнтів із середньотяжким або тяжким атопічним дерматитом, які спочатку відповідають на терапію аброцитинібом, зберігають імунну відповідь і при зниженні дози препарату. Крім того, комбінація аброцитинібу та препаратів для місцевого застосування також ефективно відновлює відповідь після загострення захворювання.
У ході дослідження ІІІ фази оцінювали збереження відповіді на терапію аброцитинібом під час безперервної терапії аброцитинібом, при зниженні дози або відміні препарату, а також відповідь на відновлення терапії після загострення.
Учасників з атопічним дерматитом, які відповіли на монотерапію аброцитинібом у дозі 200 мг під час відкритого дослідження тривалістю 12 тижнів, рандомізували у групу застосування аброцитинібу (у дозі 100 або 200 мг) або групу плацебо терміном близько 40 тижнів. Пацієнти із загостренням захворювання отримували резервну терапію (аброцитиніб у дозі 200 мг у комбінації з препаратами для місцевого застосування). Основною кінцевою точкою була втрата відповіді, що вимагає застосування резервної терапії, в період підтримувальної терапії.
З 1233 пацієнтів було рандомізовано 798 учасників, які відповіли на індукційну терапію (64,7%). У таблиці 1 наведено дані про ймовірність загострення захворювання у групах дослідження у період підтримувальної терапії. У таблиці 1 наведено дані про частку учасників груп дослідження із загостренням захворювання, які відновили відповідь 0/1 за шкалою загальної оцінки дослідником (IGA) та відповідь за шкалою поширеності та тяжкості екземи (EASI) після отримання препаратів резервної терапії.
У період підтримувальної терапії небажані явища були відзначені у 54% та 63,2% пацієнтів, які отримували аброцитиніб у дозі 100 та 200 мг відповідно.
Індукційна терапія із застосуванням аброцитинібу ефективна у пацієнтів з атопічним дерматитом. У більшості пацієнтів, які відповіли на терапію та продовжували отримувати аброцитиніб, загострення не спостерігалися. Резервна терапія, що складається з комбінації аброцитинібу та препаратів для місцевого застосування, була ефективна при відновленні відповіді.
The Journal of the American Academy of Dermatology
Abrocitinib induction, randomized withdrawal, and retreatment in patients with moderate-to-severe atopic dermatitis: Results from the JAK1 Atopic Dermatitis Efficacy and Safety (JADE) REGIMEN phase 3 trial
Andrew Blauvelt і співавт.
Коментарі (0)