Оцінка ефективності оперативного лікування для корекції змін після ортогнатичних операцій без попередньої ортодонтичної підготовки в порівнянні з лікуванням, що її включало

 •  

  НАУКА

 • Реферати
 •  

  3 хвилин читатати

 • Jan 29,2021
  • 0
 •  

  НАУКА

 • Реферати
 

3 хвилин читати

Jan 29,2021
 • 0

  КЛЮЧОВІ ВИСНОВКИ

Нещодавні результати досліджень підтвердили, що оперативне лікування без попередньої ортодонтичної підготовки (surgery first approach, SFA) ефективно попереджує розвиток больового синдрому і клацання в скронево-нижньощелепному суглобі після ортогнатичної операції. Встановлено, що оперативне лікування без попередньої ортодонтичної підготовки є ефективним та менш тривалішим методом в порівнянні з традиційним підходом, що включає хірургічне втручання та ортодонтичне лікування.


АНОТАЦІЯ

ВВЕДЕННЯ

Дослідили вплив оперативного лікування без попередньої ортодонтичної підготовки у порівнянні з традиційним підходом з попередньої ортодонтичної підготовкою (orthodontics-first approach, OFA) на ознаки і симптоми дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба (ДСНЩС). Крім цього, порівняли тривалість лікування до та після втручання для двох зазначених підходів.


МЕТОДИ

У дослідженні взяли участь 182 пацієнта з оклюзійними аномаліями, яким провели лікування з попередньою ортодонтичною підготовкою або без неї.


РЕЗУЛЬТАТИ

Ортогнатичне лікування без попередньої ортодонтичної підготовки виявилося ефективним варіантом лікування зубощелепних аномалій та деформацій, до того ж цей підхід порівняно нетривалий.

Таблиця. Тривалість лікування без попередньої ортодонтичної підготовки (SFA) та та з нею (OFA)ВИСНОВКИ

Як встановили, ефект оперативного лікування без попередньої ортодонтичної підготовки переважає над лікуванням з ортодонтичної підготовкою.


Джерело : Plos One
Посилання на джерело : https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0238494
Оригінальна назва : Changes in the temporomandibular joint clicking and pain disorders after orthognathic surgery: Comparison of orthodontics-first approach and surgery-first approach
Автори : Ying Zhai та співавт.
Джерело

Plos One

Посилання джерела
Оригінальна назва

Changes in the temporomandibular joint clicking and pain disorders after orthognathic surgery: Comparison of orthodontics-first approach and surgery-first approach

Автори

Ying Zhai та співавт.