Порівняння ефективності застосування німесуліду та моногідрату діпірона в лікуванні болю після видалення нижніх молярів

 •  

  НАУКА

 • Реферати
 •  

  4 хвилин читатати

 • Feb 15,2021
  • 0
 •  

  НАУКА

 • Реферати
 

4 хвилин читати

Feb 15,2021
 • 0

  КЛЮЧОВІ ВИСНОВКИ

Ефективність застосування німесуліду для купірування болю у пацієнтів після видалення нижніх молярів порівнянна з ефективністю моногідрату діпірона.


АНОТАЦІЯ

ВВЕДЕННЯ

В ході сліпого дослідження була проведена порівняльна оцінка ефективності застосування німесуліду в дозі 100 мг і моногідрату діпірона в дозі 500 мг для полегшення болю у пацієнтів після видалення зуба, метою якої було визначити, який з анальгетиків є ефективним і надійним препаратом вибору у пацієнтів зазначеної групи.


МЕТОДИ

У дослідження включили 40 пацієнтів, яким була проведена екстракція нижніх молярів. На підставі проведення остеоектоміі учасників розподілили в дві когорти. Слід зазначити, що розподіл пацієнтів в групу прийому німесуліду в дозі 100 мг і групу прийому моногідрату діпірона в дозі 500 мг виконували випадковим чином. Ступінь інтенсивності болю оцінювали з використанням візуальної аналогової шкали (ВАШ) через кожні 24 години протягом 72 годин після операції.


РЕЗУЛЬТАТИ

З огляду на проведення остеоектоміі як можливого фактора впливу на результати, протягом трьох днів після втручання статистично значущих відмінностей між досліджуваними групами виявлено не було. Знеболювальна дія німесуліду була порівняння з дією діпірона (див. Рисунок нижче).ВИСНОВКИ

Німесулід и моногідрат діпірона забезпечують порівнянну ефективність полегшення болю у пацієнтів після видалення нижніх молярів.


Джерело : Brazilian Journal of Development
Посилання на джерело : https://www.brazilianjournals.com/index.php/BRJD/article/view/17779
Оригінальна назва : Evaluation of therapeutic drug protocol used for control of pain after dental extractions
Автори : Ana Cristina Vasconcelos Fialho і співав.
Джерело

Brazilian Journal of Development

Посилання джерела
Оригінальна назва

Evaluation of therapeutic drug protocol used for control of pain after dental extractions

Автори

Ana Cristina Vasconcelos Fialho і співав.