Мета цього ретроспективного дослідження полягала у вивченні впливу кеторолаку (НПЗП) на потребу в опіоїдах та тривалість госпіталізації після уранопластики у дітей.
Своєчасне застосування кеторолаку знижує тривалість госпіталізації та знижує потребу в опіоїдах завдяки зниженню інтенсивності болю у дітей, які перенесли уранопластику.
Мета цього ретроспективного дослідження полягала у вивченні впливу кеторолаку (НПЗП) на потребу в опіоїдах та тривалість госпіталізації після уранопластики у дітей.
Було проведено аналіз t-критерію для оцінки того, чи корелює початок прийому кеторолаку протягом 24 годин після уранопластики зі скороченням тривалості госпіталізації та зниженням потреби в опіатах.
У дослідження були включені пацієнти, яким була проведена уранопластика в період з 2010 по 2020 рік, для оцінки впливу додавання кеторолаку в протокол лікування болю відразу після операції.
У цьому дослідженні за участю 55% дітей (49,1% дівчаток), середній вік яких на момент операції становив 13 місяців, раннє застосування кеторолаку було пов'язане зі значно більш коротким перебуванням у стаціонарі та зниженням загальної дози опіоїдів протягом 24 годин після уранопластики.
Ранній початок застосування кеторолаку у пацієнтів, які перенесли операцію з корекції піднебіння, значно скорочує як тривалість перебування в стаціонарі, так і потребу в опіатах, що призводить до поліпшення лікування болю та потенційно впливає на довгострокове відновлення та потребу в опіоїдах після виписки.
Майбутні дослідження сприятимуть визначенню механізму впливу кеторолаку на ці фактори, а також того, чи застосування кеторолаку впливає на довгострокове відновлення та потребу в опіатах після виписки.
Pain
Early Utilization of Ketorolac in Cleft Palate Repair
Alexandra Michalowski та співавт.
Коментарі (0)