EN | UA
EN | UA

Підтримка Медзнат

Назад

Роль кеторолаку у зниженні інтенсивності болю після операції із закриття ущелини піднебіння

післяопераційний біль післяопераційний біль
післяопераційний біль післяопераційний біль

Мета цього ретроспективного дослідження полягала у вивченні впливу кеторолаку (НПЗП) на потребу в опіоїдах та тривалість госпіталізації після уранопластики у дітей.

Дивитися все

Гловні тези

Своєчасне застосування кеторолаку знижує тривалість госпіталізації та знижує потребу в опіоїдах завдяки зниженню інтенсивності болю у дітей, які перенесли уранопластику.

Передумови до проведення дослідження

Мета цього ретроспективного дослідження полягала у вивченні впливу кеторолаку (НПЗП) на потребу в опіоїдах та тривалість госпіталізації після уранопластики у дітей.

Методологія

Було проведено аналіз t-критерію для оцінки того, чи корелює початок прийому кеторолаку протягом 24 годин після уранопластики зі скороченням тривалості госпіталізації та зниженням потреби в опіатах.

У дослідження були включені пацієнти, яким була проведена уранопластика в період з 2010 по 2020 рік, для оцінки впливу додавання кеторолаку в протокол лікування болю відразу після операції.

Результати

У цьому дослідженні за участю 55% дітей (49,1% дівчаток), середній вік яких на момент операції становив 13 місяців, раннє застосування кеторолаку було пов'язане зі значно більш коротким перебуванням у стаціонарі та зниженням загальної дози опіоїдів протягом 24 годин після уранопластики.

Висновок

Ранній початок застосування кеторолаку у пацієнтів, які перенесли операцію з корекції піднебіння, значно скорочує як тривалість перебування в стаціонарі, так і потребу в опіатах, що призводить до поліпшення лікування болю та потенційно впливає на довгострокове відновлення та потребу в опіоїдах після виписки.

Майбутні дослідження сприятимуть визначенню механізму впливу кеторолаку на ці фактори, а також того, чи застосування кеторолаку впливає на довгострокове відновлення та потребу в опіатах ​​після виписки.

Джерело:

Pain

Стаття:

Early Utilization of Ketorolac in Cleft Palate Repair

Автори:

Alexandra Michalowski та співавт.

Коментарі (0)

Рекомендації

Ви хочете видалити цей коментар? Будь ласка, вкажіть коментар Невірний текстовий зміст Текст не може перевищувати 1000 символів Щось пішло не так Скасувати Підтвердити Підтвердити видалення Приховати відповіді Вид Відповіді дивитися відповіді en ru ua
Спробуй: